czwartek, 11 października 2012

Witam wszystkich !

Po pół roku pokazywania Wam swoich mydełek na facebooku uległam namowom stworzenia w sieci miejsca, gdzie może zajrzeć każdy bez względu na to czy ma konto na portalu społecznościowym czy też nie.
Bo okazuje się, że nie każdy je ma :)
Chciałabym tutaj zaprezentować Wam efekty swojej pracy w postaci ręcznie robionych mydeł, które powstają wyłącznie z naturalnych składników i tylko z tłuszczów roślinnych (oleje , masła). Wszelkie dodatki (zapachowe czy barwiące) są również pochodzenia naturalnego. W mydełkach pachną olejki eteryczne, a barwią glinki, przyprawy, zioła czy minerały. Mydła wytwarzane są metodą tradycyjną, podczas procesu "na zimno" co oznacza, że oleje podgrzewane są do możliwie najniższej temperatury aby nie traciły swoich cennych właściwości. Czas leżakowania świeżych mydełek wynosi minimum 3 a nawet 4 do 6 tygodni. Jest to konieczne aby maksymalnie obniżyć pH mydła by stało się przyjazne dla skóry.
Wówczas pozostaje już tylko opatrzyć mydełko etykietką i sprezentować jakiejś bliskiej osobie :) Czy to na Dzień Matki, Dzień Babci, urodziny, imieniny, Święta, odwiedziny, czy z powodu braku powodu... Okazji jest mnóstwo, mydełek także, postaram się aby dla nikogo nie zabrakło.

5 komentarzy:

  1. To wspaniale, ze jest już blog. Mam zamiar często tu zaglądać. Życzę przyjemnego blogowania :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo - wszelkie uwagi i sugestie mile widziane :)

    OdpowiedzUsuń
  3. i ja dołączam się do powitań i zachwytów

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...