sobota, 20 października 2012

Dziś będzie nietypowo

Zamiast wpisu o  mydełku będzie o niespodziance.
Spotkała mnie wczoraj i baaardzo poprawiła mi humor. To coś wyjątkowego i niesamowicie miłego.
Sandra, autorka fantastycznego bloga naturaiuroda.blogspot.com przyznała mi wyróżnienie "za pasję, za kreatywność, za cierpliwość i wiele innych..." !!! 


Jak niektórzy wiedzą, piszę bloga od kilku dni i jest to dla mnie zupełnie nowe zajęcie. Nie miałam nawet pojęcia o istnieniu takiego wyróżnienia a tym bardziej się go nie spodziewałam. To miłe, gdy dowiadujemy się, że są osoby, które dostrzegają i doceniają naszą pracę. To motywuje! Najpiękniej jak potrafię dziękuję za to, a także za przyznanie tego wyróżnienia na samym początku mojej przygody z blogiem - chyba nic nie mogłoby bardziej zachęcić mnie do pracy nad nim.
Wybaczcie mi jednak, że w tej chwili nie wybiorę żadnej innej autorki/autora bloga, który według mnie zasługuje na wyróżnienie. Przyczyna jest bardzo prosta. Nie tylko piszę bloga od kilku dni, ale także czytam inne dopiero od tego tygodnia... Nie jestem w stanie uczciwie zdecydować kto powinien je otrzymać (najlepiej wszyscy!). Mam nadzieję, że zrozumiecie... 


4 komentarze:

  1. To fakt, że bloga prowadzisz króciutko, ale tę pasję, kreatywność i cierpliwość wyrażasz aż nadto w swoich wspaniałych mydełkach :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję wyróżnienia. W pełni na nie zasługujesz.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...